ANNIES
Filters
-
Original price $8.05 - Original price $8.05Original price$8.05$8.05 - $8.05Current price $8.05| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Bunny Cookies Gluten Free Cocoa and Vanilla, 6.75 oz
ANNIESIn stockGluten Free Cocoa & Vanilla Bunny Cookies Made with white and brown rice flour and yellow corn flour, these bunny-shaped cookies are a great a...
View full detailsOriginal price $8.05 - Original price $8.05Original price$8.05$8.05 - $8.05Current price $8.05| / -
Original price $5.30 - Original price $5.30Original price$5.30$5.30 - $5.30Current price $5.30| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Bunny Grahams Cinnamon, 7.5 oz
ANNIESOut of stockCinnamon Bunny Grahams These Cinnamon flavored Bunny Grahams are a great cookie alternative! Bunny Grahams are the perfect size for toddler hands a...
View full detailsOriginal price $5.30 - Original price $5.30Original price$5.30$5.30 - $5.30Current price $5.30| /Sold out -
Original price $7.01 - Original price $7.01Original price$7.01$7.01 - $7.01Current price $7.01| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Bunny Grahams Honey Whole Grain Snacks, 7.5 oz
ANNIESIn stockHoney Bunny Grahams These Honey flavored Bunny Grahams are hard to stop eating once you start! Bunny Grahams are the perfect size for toddler hands...
View full detailsOriginal price $7.01 - Original price $7.01Original price$7.01$7.01 - $7.01Current price $7.01| / -
Original price $4.25 - Original price $4.25Original price$4.25$4.25 - $4.25Current price $4.25| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Bunny Pasta with Yummy Cheese, 6 Oz
ANNIESIn stockBunny Pasta Shapes with Yummy Cheese Annie’s Bunny Shape Pasta with Reduced Sodium Cheese combines our yummy reduced-sodium cheese with fun bunny ...
View full detailsOriginal price $4.25 - Original price $4.25Original price$4.25$4.25 - $4.25Current price $4.25| / -
Original price $7.01 - Original price $7.01Original price$7.01$7.01 - $7.01Current price $7.01| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Cheddar Bunnies Extra Cheesy, 7.5 Oz
ANNIESIn stockExtra Cheesy Cheddar Bunnies Baked with organic wheat flour and real aged cheddar, our Extra Cheesy Cheddar Bunnies are great tasting and wholesome...
View full detailsOriginal price $7.01 - Original price $7.01Original price$7.01$7.01 - $7.01Current price $7.01| / -
Original price $4.25 - Original price $4.25Original price$4.25$4.25 - $4.25Current price $4.25| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Classic Macaroni & Cheese, 6 oz
ANNIESIn stockBring creamy, cheesy goodness to your family dinner table with Annie's Classic Cheddar Macaroni and Cheese. Made with elbow macaroni and real chedd...
View full detailsOriginal price $4.25 - Original price $4.25Original price$4.25$4.25 - $4.25Current price $4.25| / -
Original price $8.70 - Original price $8.70Original price$8.70$8.70 - $8.70Current price $8.70| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Creamy Deluxe Macaroni Dinner Rice Pasta & Extra Cheesy Cheddar Sauce Gluten Free, 11 oz
ANNIESIn stockDeluxe Rice Pasta & Extra Cheesy Cheddar Sauce No additional ingredients are required for our Deluxe Rice Pasta & Extra Cheesy Cheddar – j...
View full detailsOriginal price $8.70 - Original price $8.70Original price$8.70$8.70 - $8.70Current price $8.70| / -
Original price $7.66 - Original price $7.66Original price$7.66$7.66 - $7.66Current price $7.66| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Creamy Deluxe Shells & Real Aged Cheddar Sauce, 11 Oz
ANNIESIn stockDeluxe Shells & Real Aged Cheddar This creamy, deluxe version of our Shells & Real Aged Cheddar is made with certified organic pasta and r...
View full detailsOriginal price $7.66 - Original price $7.66Original price$7.66$7.66 - $7.66Current price $7.66| / -
Original price $9.10 - Original price $9.10Original price$9.10$9.10 - $9.10Current price $9.10| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Mini Pizza Bagels Three Cheese 9 Each, 6.65 oz
ANNIESOut of stockTopped with real cheesy goodness, Annie’s Three Cheese Mini Pizza Bagels are a cheese lover’s delight with a big ingredient promise! Made with orga...
View full detailsOriginal price $9.10 - Original price $9.10Original price$9.10$9.10 - $9.10Current price $9.10| /Sold out -
Original price $9.10 - Original price $9.10Original price$9.10$9.10 - $9.10Current price $9.10| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Mini Pizza Bagels Uncured Pepperoni, 6.65 oz
ANNIESOut of stockAnnie’s Uncured Pepperoni Mini Pizza Bagels are delicious, bite-sized snacks with a big ingredient promise! Made with organic flour and tomatoes, 1...
View full detailsOriginal price $9.10 - Original price $9.10Original price$9.10$9.10 - $9.10Current price $9.10| /Sold out -
Original price $5.32 - Original price $5.32Original price$5.32$5.32 - $5.32Current price $5.32| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic All Stars Pasta in Tomato and Cheese Sauce, 15 Oz
ANNIESIn stockAll Stars Pasta in Tomato And Cheese Sauce Got an All Star in your family? Feed them Annie’s Organic All Stars, made with fun, certified organic s...
View full detailsOriginal price $5.32 - Original price $5.32Original price$5.32$5.32 - $5.32Current price $5.32| / -
Original price $7.94 - Original price $7.94Original price$7.94$7.94 - $7.94Current price $7.94| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Bunny Fruit Snacks Berry Patch, 4 oz
ANNIESOut of stockBerry Patch Organic Bunny Fruit Snacks Organic Berry Patch Bunny Fruit Snacks are a delicious mix of strawberry, cherry and raspberry flavored bunn...
View full detailsOriginal price $7.94 - Original price $7.94Original price$7.94$7.94 - $7.94Current price $7.94| /Sold out -
Original price $7.94 - Original price $7.94Original price$7.94$7.94 - $7.94Current price $7.94| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Bunny Fruit Snacks Tropical Treat, 4 oz
ANNIESOut of stockTropical Treat Organic Bunny Fruit Snacks Organic Tropical Treat Bunny Fruit Snacks are a delicious mix of mango-peach, tropical punch and orange f...
View full detailsOriginal price $7.94 - Original price $7.94Original price$7.94$7.94 - $7.94Current price $7.94| /Sold out -
Original price $8.46 - Original price $8.46Original price$8.46$8.46 - $8.46Current price $8.46| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Cheddar Snack Mix, 9 oz
ANNIESIn stockA cheesy twist to our popular snack mix, Organic Cheddar Snack Mix Bunnies are a crunchy combination of bunny-shaped pretzels and crackers, all lig...
View full detailsOriginal price $8.46 - Original price $8.46Original price$8.46$8.46 - $8.46Current price $8.46| / -
Original price $5.32 - Original price $5.32Original price$5.32$5.32 - $5.32Current price $5.32| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Cheesy Ravioli, 15 Oz
ANNIESIn stockCheesy Ravioli in Tomato And Cheese Sauce Easy and cheesy! Annie’s certified organic Cheesy Ravioli is made with organic pasta “pillows” filled wi...
View full detailsOriginal price $5.32 - Original price $5.32Original price$5.32$5.32 - $5.32Current price $5.32| / -
Original price $8.63 - Original price $8.63Original price$8.63$8.63 - $8.63Current price $8.63| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Graham Crackers Honey, 14.4 oz
ANNIESIn stockOrganic Honey Graham Crackers Finally, a tasty certified organic Honey Graham Cracker that your whole family will love! Perfect plain, topped with ...
View full detailsOriginal price $8.63 - Original price $8.63Original price$8.63$8.63 - $8.63Current price $8.63| / -
Original price $5.76 - Original price $5.76Original price$5.76$5.76 - $5.76Current price $5.76| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Macaroni & Cheese Classic Mild Cheddar, 6 oz
ANNIESIn stockMacaroni and cheese, made Annie’s way. 100% real mild cheese, no artificial flavors, synthetic colors, or preservatives — and certified organic to ...
View full detailsOriginal price $5.76 - Original price $5.76Original price$5.76$5.76 - $5.76Current price $5.76| / -
Original price $4.46 - Original price $4.46Original price$4.46$4.46 - $4.46Current price $4.46| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Saltine Classics Baked Organic Crackers with Sea Salt, 6.5 oz
ANNIESOut of stockOrganic Saltine Classic Crackers Classic crackers made Annie’s way — and certified organic to boot! Flaky, crisp, and light: our Saltine Classics ...
View full detailsOriginal price $4.46 - Original price $4.46Original price$4.46$4.46 - $4.46Current price $4.46| /Sold out -
Original price $5.76 - Original price $5.76Original price$5.76$5.76 - $5.76Current price $5.76| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Shells & Real Aged Cheddar Macaroni & Cheese, 6 Oz
ANNIESIn stockOrganic Shells & Real Aged Cheddar Organic Shells & Real Aged Cheddar is for parents who want organic and kids who want orange. Modeled af...
View full detailsOriginal price $5.76 - Original price $5.76Original price$5.76$5.76 - $5.76Current price $5.76| / -
Original price $5.62 - Original price $5.62Original price$5.62$5.62 - $5.62Current price $5.62| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Shells and White Cheddar Macaroni and Cheese, 6 Oz
ANNIESIn stockOrganic Shells & White Cheddar Annie’s has created Organic Shells & White Cheddar Mac and Cheese. Made just like our original Shells &...
View full detailsOriginal price $5.62 - Original price $5.62Original price$5.62$5.62 - $5.62Current price $5.62| / -
Original price $6.49 - Original price $6.49Original price$6.49$6.49 - $6.49Current price $6.49| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Organic Star Pasta & Chicken Soup, 14 oz
ANNIESIn stockAnnie’s Organic Star Pasta & Chicken is one of the all STARs of our organic soup line. A wholesome take on the classic-shaped noodle, our versi...
View full detailsOriginal price $6.49 - Original price $6.49Original price$6.49$6.49 - $6.49Current price $6.49| / -
Original price $3.51 - Original price $3.51Original price$3.51$3.51 - $3.51Current price $3.51| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Pizza Poppers Uncured Pepperoni, 5 oz
ANNIESOut of stockAnnie’s Uncured Pepperoni Pizza Poppers are delicious, bite-sized snacks with a big ingredient promise! Made with 100% real cheese, tomato sauce &a...
View full detailsOriginal price $3.51 - Original price $3.51Original price$3.51$3.51 - $3.51Current price $3.51| /Sold out -
Original price $3.50 - Original price $3.50Original price$3.50$3.50 - $3.50Current price $3.50| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Real Aged Cheddar Microwavable Macaroni & Cheese Cup, 2.01 oz
ANNIESIn stockAnnie's Real Aged Cheddar Microwave Mac and Cheese Cup makes family dinner and kids snack time easy and delicious. Each Annie's mac and cheese cup ...
View full detailsOriginal price $3.50 - Original price $3.50Original price$3.50$3.50 - $3.50Current price $3.50| / -
Original price $5.76 - Original price $5.76Original price$5.76$5.76 - $5.76Current price $5.76| /
ANNIE'S HOMEGROWN: Rice Shells & Creamy White Cheddar Macaroni and Cheese Gluten Free, 6 Oz
ANNIESIn stockAnnie's Organic Shells and White Cheddar Macaroni and Cheese is a hit that gets the whole family hopping to the table. This certified organic mac a...
View full detailsOriginal price $5.76 - Original price $5.76Original price$5.76$5.76 - $5.76Current price $5.76| /